Strona: Stopień naukowy doktora habilitowanego dla dr Jolanty Puacz-Olszewskiej / Wydział Zarządzania

Stopień naukowy doktora habilitowanego dla dr Jolanty Puacz-Olszewskiej

2023-07-11
, red.  Sławomir Stec
dr hab. Jolanta Puacz-Olszewska

W dniu 19 maja 2023 r. dr Jolanta Puacz-Olszewska, adiunkt w Katedrze Marketingu na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse, nadany przez Komisję Habilitacyjną i Radę Wydziału Finansów Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Finansów w Sofii.

Stopień naukowy nadany został na podstawie dorobku naukowego i kolokwium habilitacyjnego. Wiodącą pozycją była rozprawa pt.: "Bezpieczeństwo finansowe Rzeczypospolitej Polskiej (2015-2022)".

Serdecznie gratulujemy!