Strona: Stopień doktora habilitowanego dla Norberta Życzyńskiego / Wydział Zarządzania

Stopień doktora habilitowanego dla Norberta Życzyńskiego

2021-05-28
, red.  Piotr Cyrek
dr hab. Norbert Życzyński

W dniu 23 kwietnia 2021 r. dr Norbert Życzyński, adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych z Zakładu Systemów Zarządzania i Logistyki Wydziału Zarządzania, uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse, nadany przez Komisję Habilitacyjną i Radę Wydziału Finansów Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Finansów w Sofii.

Stopień naukowy nadano w wyniku pozytywnie zakończonego postępowania habilitacyjnego, dorobku naukowego i kolokwium habilitacyjnego. Wiodącą pozycją była rozprawa pt.: Marginalizacja sieci sprzedaży oraz ich podatność na kryzys finansowy i wizerunkowy w kontekście wdrażania strategii omnichannel.

Gratulujemy!