Strona: Stopień doktora habilitowanego dla Mariusza Ruszela / Wydział Zarządzania

Stopień doktora habilitowanego dla Mariusza Ruszela

2019-12-02
fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 28 listopada 2019 r. na posiedzeniu Komisji Uniwersytetu Łódzkiego do spraw Stopni Naukowych w Dyscyplinie Nauki o Polityce i Administracji podjęto uchwałę o nadaniu doktorowi Mariuszowi Ruszelowi stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie: nauki społeczne, w dyscyplinie: nauki o polityce i administracji.

Stopień naukowy nadany został na podstawie dorobku naukowego, w ramach którego wiodące było osiągnięcie naukowe pt. Strategiczne interesy polityki energetycznej państwa w kontekście budowy wspólnego rynku energii Unii Europejskiej.

Gratulujemy!