Strona: Stopień doktora habilitowanego dla Jacka Strojnego / Wydział Zarządzania

Stopień doktora habilitowanego dla Jacka Strojnego

2020-07-02

W dniu 24 czerwca 2020 r. dr Jacek Strojny, adiunkt w Katedrze Ekonomii na Wydziale Zarządzania uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, nadany przez Radę Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Politechniki Śląskiej. Tytuł osiągnięcia naukowego: Orientacja procesowo-projektowa organizacji samorządu lokalnego – wymiary, poziomy dojrzałości, determinanty oraz efekty w zakresie rozwoju lokalnego.

Gratulujemy!