Strona: Stopień doktora habilitowanego dla Grzegorza Rosłana / Wydział Zarządzania

Stopień doktora habilitowanego dla Grzegorza Rosłana

2019-06-24

Rada Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach Uchwałą nr 269/2019 z dnia 19 czerwca 2019 r. nadała dr. Grzegorzowi Rosłanowi stopień naukowy doktora habilitowanego nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie.

Stopień naukowy nadany został na podstawie dorobku naukowego, w ramach którego wiodącą pozycją była monografia pt.: Obrona powietrzna. Militarne aspekty bezpieczeństwa powietrznego Polski.

Gratulujemy!