Strona: Stopień doktora habilitowanego dla Bogusława Bembenka / Wydział Zarządzania

Stopień doktora habilitowanego dla Bogusława Bembenka

2020-05-09

W dniu 23 kwietnia 2020 r. dr Bogusław Bembenek, adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych z Katedry Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności (Wydział Zarządzania), uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości nadany przez Radę Naukową Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Komisji habilitacyjnej powołanej przez Centralną Komisję ds. Stopni i Tytułów Naukowych przewodniczył prof. dr hab. Szymon Cyfert z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

GRATULUJEMY!

PODZIĘKOWANIA

Bardzo serdecznie dziękuję za tak liczne gratulacje złożone mi osobiście, telefonicznie, listownie i za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Drodzy, bez Was moja droga naukowa nie miałaby barw, nie byłyby tak rozświetlona, bezpieczna i wytrzymała na oddziaływanie otoczenia!

Wysyłam wszystkim promienie dobroci i miłości za miłe słowa! Dziękuję za źródło radości i energii!

Dziękuję z całego serca za tak ciepłe gratulacje i życzenia!

Bogusław Bembenek