Strona: Spotkanie Władz WZ z uczestnikami akcji „Zostań twarzą Wydziału Zarządzania" / Wydział Zarządzania

Spotkanie Władz WZ z uczestnikami akcji „Zostań twarzą Wydziału Zarządzania"

2023-06-05
, red.  Ewelina Nycz, Sławomir Stec
Podsumowanie akcji „Zostań twarzą Wydziału Zarządzania",

W dniu 9 maja 2023 r. w Sali Rady Wydziału odbyło się spotkanie Władz Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza z uczestnikami ubiegłorocznej akcji „Zostań twarzą Wydziału Zarządzania”.

O wydarzeniu

Podczas spotkania odbyła się krótka prezentacja efektów akcji oraz wręczenie podziękowań za udział w akcji promocyjnej w ubiegłym roku akademickim, które wręczyła Pani Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz. Była to również okazja do spotkania się w gronie uczestników i organizatorów akcji oraz wspomnień na temat wspólnie spędzanego czasu w ramach przygotowywania nagrań i sesji zdjęciowych.

Uczestnicy spotkania

Wydział Zarządzania reprezentowany był przez Panią Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Beatę Zatwarnicką-Madurę, prof. PRz oraz członków Zespołu ds. komunikacji z otoczeniem Wydziału Zarządzania w osobach: dr Iwona Wojciechowa, mgr Kinga Oszust, mgr inż. Arkadiusz Surowiec oraz mgr Ewelina Nycz. Z grupy uczestników akcji wzięło udział 15 osób: Martyna Chuchla, Ernest Dąbrowski, Krystian Gorzkowski, Weronika Jankowska, Weronika Kolano, Iwona Liput, Aleksandra Łanda, Paweł Mazur, Dorota Mysor, Paulina Skauba, Anna Sroka, Marcelina Strzelczyk, Izabela Sudoł, Lidia Śmigiel, Antoni Wołkowicz.

Efekty akcji

W ramach akcji „Zostań twarzą Wydziału Zarządzania” (maj-czerwiec 2022 r.) udział wzięło 30 osób – studentów Wydziału Zarządzania. Efektem działania były cztery materiały filmowe promujące kierunki Wydziału Zarządzania m.in.: zarządzanie, logistykę, finanse i rachunkowość. Powstały także sesje zdjęciowe (ok. 200 zdjęć). Materiały filmowe można oglądać w profilu YouTube Wydziału Zarządzania:

Studenci polecają: kierunek zarządzanie (1)

Studenci polecają: kierunek zarządzanie (2)

Studenci polecają: kierunek finanse i rachunkowość

Studenci polecają: kierunek logistyka

• Marlena Zacharuś
  • Paulina Zagórska
  • Adam Ziętek

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.