Strona: Spotkanie władz dziekańskich WZ ze starostami / Wydział Zarządzania

Spotkanie władz dziekańskich WZ ze starostami

2020-11-16

W dniu 9 listopada 2020 r. odbyło się spotkanie (online) władz dziekańskich Wydziału Zarządzania ze starostami roku ze wszystkich kierunków prowadzonych na WZ (zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych). Obecna była dziekan WZ dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, która m.in. poinformowała o celu spotkania i przywitała wszystkich obecnych, a w dyskusji uczestniczyli również prodziekani WZ ds. kształcenia (organizatorzy i moderatorzy spotkania): dr Justyna Stecko, dr inż. Paweł Dobrzański. Był także przewodniczący Wydziałowego Samorządu Studenckiego – Norbert Drążek.

Starostowie zostali zapoznani z podstawowymi zasadami dotyczącymi zdalnego kształcenia, mieli również możliwość przekazania swoich uwag. Ponadto władze Wydziału omówiły cel i formę ankiety zajęć zdalnych, która została skierowana do starostów.