Strona: Spotkanie władz dziekańskich Wydziału ze starostami roku kierunków prowadzonych na WZ / Wydział Zarządzania

2021-02-09
, red.  Justyna Stecko

W dniu 5 lutego 2021 r. odbyło się spotkanie (online) władz dziekańskich Wydziału Zarządzania ze starostami roku wszystkich kierunków prowadzonych na WZ (zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych). Obecni byli prodziekani WZ ds. kształcenia (organizatorzy i moderatorzy spotkania): dr Justyna Stecko i dr inż. Paweł Dobrzański. Na spotkanie zaproszony został również Wydziałowy Samorząd Studencki w składzie: Lidia Śmigiel (przewodnicząca), Norbert Drążek (wiceprzewodniczący) oraz członkowie Zarządu WSS WZ: Anna Bester, Joanna Drozd i Ernest Dąbrowski.

Starostowie zostali zapoznani z Zarządzeniem nr 7/2021 Rektora Politechniki Rzeszowskiej z dnia 29 stycznia 2021 r. w sprawie organizacji kształcenia na PRz w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021, mieli również możliwość przekazania swoich uwag. Ponadto omówiono ankietę zajęć zdalnych (po raz kolejny wypełnianą przez starostów), poruszono także zagadnienia związane z praktykami realizowanymi przez studentów WZ oraz planowane przez WSS WZ „Dni Wydziału Zarządzania”.