Strona: Spotkanie podsumowujące obchody Jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Spotkanie podsumowujące obchody Jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania

2024-01-17
, red.  Beata Zatwarnicka-Madura; Jadwiga Nycz-Wróbel
Spotkanie podsumowujące obchody Jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania

W dniu 19 grudnia 2023 r. odbyło się spotkanie władz i pracowników Wydziału Zarządzania dotyczące podsumowania obchodów Jubileuszu 30-lecia WZ. Spotkanie odbyło się w "Fabryce Smaku", Strefie Kultury Studenckiej PRz.

Przemówienia władz Wydziału Zarządzania

Na wstępie głos zabrała dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, która przywitała gości oraz przedstawiła najważniejsze osiągnięcia WZ. Podczas wystąpienia Pani dziekan krótko podsumowała jubileuszowy 2023 rok, podczas którego odbyło się wiele wydarzeń na Wydziale Zarządzania. Niektóre z nich zorganizowano po raz pierwszy w historii WZ.

Następnie głos zabrał prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. studenckich Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, który przez długi czas pełnił funkcję dziekana Wydziału Zarządzania (kadencja 2008-2012 i 2012-2016) i wniósł znaczący wkład w jego funkcjonowanie i rozwój.

Wręczenie medali pracownikom Wydziału Zarządzania

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie medali dla pracowników Wydziału Zarządzania. Medalami mogły być obdarowane osoby, które pracują na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza co najmniej 20 lat, czyli: mgr Iwona Batsch; dr hab. Bogusław Bembenek, prof. PRz; dr inż. Jacek Brożyna; mgr Urszula Bysiewicz; dr Katarzyna Chudy-Laskowska; mgr Barbara Czajka; dr Robert Dankiewicz; dr inż. Magdalena Dobrzańska; dr inż. Paweł Dobrzański; mgr Joanna Dubiel-Rysz; dr hab. inż. Sylwia Dziedzic, prof. PRz; dr Anna Feruś; dr hab. Andrzej Gazda, prof. PRz; dr Agata Gierczak; dr Hanna Hall; mgr inż. Beata Hryń; dr Paweł Hydzik; dr inż. Marzena Jankowska-Mihułowicz; dr Dorota Kamuda; dr inż. Marek Kiczek; dr Andrzej Kiełtyka; dr Ryszard Klamut; dr hab. Krystyna Kmiotek, prof. PRz; mgr Lidia Korzeniowska; mgr Maria Kuczera-Mróz; mgr Dorota Kulpa;  dr Bolesław Kurzępa; dr Adam Laska; dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz; mgr inż. Tymoteusz Mazurkiewicz; dr hab. Grzegorz Mentel, prof. PRz; dr hab. Krzysztof Michalski, prof. PRz; dr Tomasz Misiak; prof. dr hab. Grzegorz Ostasz; dr Monika Pasternak-Malicka; dr hab. Teresa Piecuch, prof. PRz; dr inż. Renata Piętowska-Laska; dr Tomasz Pisula; dr hab. Marta Pomykała, prof. PRz; dr hab. Krzysztof Prendecki, prof. PRz; mgr Magdalena Rejman-Zientek; dr Marek Sobolewski; dr Hanna Sommer; dr inż. Mirosław Sołtysiak; dr inż. Artur Stec; dr hab. inż. Janusz Strojny, prof. PRz; mgr inż. Arkadiusz Surowiec; dr inż. Roman Szostek; dr Alfred Szydełko, prof. PRz; mgr Iwona Ślęzak-Gładzik; dr hab. inż. Mirosław Śmieszek, prof. PRz; mgr Agnieszka Świder; dr inż. Janusz Świerzowicz; dr hab. Lucyna Witek, prof. PRz; dr inż. Dariusz Wyrwa; dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz oraz dr Agnieszka Zielińska.

Występ aktorów teatru Ave Teatr

Wyjątkowym punktem wydarzenia był występ aktorów teatru Ave Teatr (Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek), którzy przedstawili fragmenty spektaklu "NI PIES, NI WYDRA, COŚ NA KSZTAŁT MIŁOŚCI". Współtwórcą spektaklu jest także Jarosław Babula. Sztuka poruszała kwestie relacji damsko-męskich i rozbawiła większość widzów do łez. Po przedstawieniu pracownicy WZ mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z aktorami.

Słowa podziękowania do władz Wydziału Zarządzania

Na zakończenie spotkania głos zabrał także dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz, który jako przedstawiciel pracowników, przekazał podziękowania władzom WZ za wkład włożony w jego rozwój oraz organizację wszystkich wydarzeń w ramach Jubileuszu 30-lecia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.