Strona: Spotkanie online władz dziekańskich Wydziału ze starostami roku kierunków prowadzonych na WZ / Wydział Zarządzania

2021-06-10

W dniu 2 czerwca 2021 r. odbyło się kolejne, cykliczne już spotkanie władz dziekańskich Wydziału Zarządzania ze starostami roku wszystkich kierunków prowadzonych na wydziale (zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych). W związku z sytuacją epidemiczną spotkanie odbyło się ponownie online (na platformie Microsoft Teams). Obecni byli także przedstawiciele Wydziałowego Samorządu Studenckiego.

Cel spotkania

Omówione zostały najistotniejsze kwestie, takie m.in. jak zasady zaliczeń i egzaminów w nadchodzącej sesji, harmonogram obron prac dyplomowych, zmiany dotyczące zaliczania praktyk studenckich oraz planowane dni Wydziału Zarządzania. Podczas spotkania studenci podzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zdalnego nauczania w semestrze letnim.