Strona: Spółka Synergio proponuje studentom płatne staże / Wydział Zarządzania

Spółka Synergio proponuje studentom płatne staże

2021-05-13
Baner programu stażowego / synergio.pl

Oferta płatnych staży

Spółka Synergio oferuje możliwość odbycia przez studentów PRz płatnego stażu w firmie. Spółka od blisko dziesięciu lat odnosi sukcesy w branży energetycznej. Obecnie głównie w obszarze odnawialnych źródeł energii. Poza biznesowym i proekologicznym podejściem firmy niezwykle istotne jest dla Spółki działanie prospołeczne oraz edukacyjne. Doskonale przygotowane warunki oraz wysoce wykwalifikowana kadra czynią z Synergio atrakcyjną placówkę do poszerzania wiedzy w zakresie najdynamiczniej rozwijającej się branży w Polsce – branży OZE.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: