Strona: Space Business Camp / Wydział Zarządzania

Space Business Camp

2022-11-08
, red.  Kinga Oszust
Grafika informująca o wydarzeniu, grafika udostępniona przez organizatora.

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Podkarpackie Centrum Innowacji zapraszają wszystkich studentów oraz młodych profesjonalistów na szkolenie „Space Business Camp”.

O szkoleniu

„Space Business Camp” realizowany jest na zlecenie Polskiej Agencji Kosmicznej. Organizatorem szkolenia jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przy współpracy z Podkarpackim Centrum Innowacji w Rzeszowie. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne a szkoleniowcami będą m.in. praktycy z branży kosmicznej.

Szkolenie skierowane jest do studentów uczelni wyższych (I i II stopnia - studiów inżynierskich, studiów licencjackich, studiów magisterskich) oraz absolwentów uczelni wyższych - młodych profesjonalistów do 30-tego roku życia) zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej i rozwojem kariery zawodowej w szeroko rozumianym sektorze kosmicznym.

Rejestracja

Rejestracji na szkolenia trwa do 14.11.2022 r. i dokonać jej można klikając w poniższy link:  https://forms.office.com/r/GGHPwaMJ1M

Termin i miejsce

Szkolenie realizowane będzie w formie stacjonarnej w dniach 16-20.11.2022 r. od godz. 9:00 - 16:00 w Podkarpackim Centrum Innowacji w Rzeszowie.