Strona: Sobotnia immatrykulacja na kierunku logistyka (II stopień studia niestacjonarne) / Wydział Zarządzania

2020-03-07
, red.  Piotr Cyrek

W sobotę 7 marca 2020 r. miała miejsce na Wydziale Zarządzania immatrykulacja na kierunku logistyka (II stopień studia niestacjonarne).

Dziekan Wydziału dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz witając wszystkich słusznie zauważył, że żałuje bardzo, iż nie wszyscy chętni mogli znaleźć się na sali, bo limit miejsc – niestety – nie pozwolił na przyjęcie każdego składającego podanie, a przecież logistyka od lat cieszy się wielkim uznaniem wśród studentów. Dziekan wyraził także nadzieję, że ci co w sobotę zaczynają przygodę z Wydziałem Zarządzania i Politechniką dotrwają do końca, będą zadowoleni z zajęć i będą ciepło wspominać lata spędzone na Wydziale, bo przecież zespół wykładowców to specjaliści w swej dziedzinie.

Z kolei prodziekan Wydziału Zarządzania ds. kształcenia dr inż. Marek Magniszewski omówił wszelkie sprawy organizacyjne, o jakich nowi studenci wiedzieć powinni, wspomniał o tym, do kogo mogą się zwracać w potrzebie, zachęcał do współpracy z nim i administracją Wydziału w sprawach ważnych dla toku studiów.

Nowi studenci Wydziału złożyli także ślubowanie obiecując m.in. sumiennie zdobywać wiedzę i umiejętności, uczciwie i rzetelnie wywiązywać się z obowiązków studenta, dbać o dobre imię Politechniki Rzeszowskiej. Wybrano także starościnę i jej zastępcę.

Po spotkaniu inauguracyjnym rozpoczęły się pierwsze zajęcia…