Strona: Skrytki, zagadki, nagrody, czyli "Tuptuś" zaprasza na wyprawę w nieznane / Wydział Zarządzania

Skrytki, zagadki, nagrody, czyli "Tuptuś" zaprasza na wyprawę w nieznane

2021-05-14
, red.  Alicja Grabowy, P.C.
Baner wydarzenia - Gra terenowa „GeoTupt”

Nie masz planów na najbliższe dni, czyli:

• Szukasz sposobu na aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu?
  • Lubisz poznawać nowe i ciekawe miejsca?
  • Rozwiązywanie zagadek nie stanowi dla Ciebie problemu?
Jeżeli tak, to świetnie się składa!

Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki "Tuptuś" zaprasza do wzięcia udziału w grze terenowej „GeoTupt”.

Zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek, które za pomocą współrzędnych geograficznych doprowadzą uczestników imprezy do ukrytych skrytek, a każda z nich będzie wyposażona w unikalny kod QR, dzięki któremu organizatorzy będą mogli śledzić rozwój sytuacji i widzieć liczbę zdobywanych przez graczy punktów.

W grze można brać udział samemu lub w drużynie.
Organizatorzy gwarantują uczestnikom niezapomniane przeżycia, dobrą zabawę, a  tym, którzy staną na podium - atrakcyjne nagrody.

Kto może wziąć udział w "GeoTupt"? - Każdy!

Udział w wydarzeniu jest absolutnie bezpłatny.

Jaka jest nagroda główna? - voucher na Skok na bungee z Giant Tower w Kostrzycy k. Karpacza.

Czy przewidziane są inne nagrody? - Oczywiście!
Drugie miejsce zostanie nagrodzone voucherem na wejście do Parku Linowego Base Camp Istebna na 3-4 trasy.
Z kolei, za zajęcie trzeciego miejsca uczestnik otrzyma mapę Polski do ścierania.

Jak dołączyć do wydarzenia?

Chyba nie ma prostszego sposobu...

*Dodatkowe skrytki bonusowe będziemy udostępniać w wyznaczonych dniach podczas trwania zabawy, dlatego należy śledzić na bieżąco wydarzenie na Facebooku, aby nie przegapić niczego!

Zapraszamy do zabawy raz jeszcze. Startujemy już 17 maja!