Strona: Skromni, a jednak docenieni. Z nich warto wziąć przykład! / Wydział Zarządzania

Skromni, a jednak docenieni. Z nich warto wziąć przykład!

2017-12-07
, red.  Piotr Cyrek
Fot. A. Rembisz

W dniu 7 grudnia 2017 r. w murach Politechniki Rzeszowskiej miała miejsce uroczystość promocji habilitacyjnych i doktorskich oraz wręczenia odznaczeń państwowych i medali „Primus Inter Pares”.

Z Wydziału Zarządzania odznaczono następujące osoby:

„Medal brązowy za długoletnią służbę” z rąk wojewody podkarpackiego Ewy Leniart otrzymali: dr Joanna Wiażewicz, dr inż. Grzegorz Zimon i dr Bogusław Bembenek.

„Medal srebrny za długoletnią służbę” otrzymali: dr Ryszard Klamut  i mgr inż. Witold Mazur.

„Medal złoty za długoletnią służbę” otrzymali: prof. dr. hab. inż. Leszek Woźniak i dr hab. Grzegorz Zamoyski, prof. PRz.

Medal „Primus Inter Pares” przyznawany przez Fundację Rozwoju Politechniki z Wydziału Zarządzania otrzymała mgr Magdalena Bochenek – absolwentka kierunku Zarządzanie (studia stacjonarne II stopnia).

Odznaczonym gratulujemy i cieszymy się, że ich codzienna praca, postawa, zaangażowanie zostały dostrzeżone.