Strona: Skorzystaj z webinarium dotyczącego kształcenia zdalnego! / Wydział Zarządzania

Skorzystaj z webinarium dotyczącego kształcenia zdalnego!

2020-10-07

Informujemy studentów, że zostało zaplanowane dodatkowe webinarium dotyczące kształcenia zdalnego. Szkolenie zostanie przeprowadzone przede wszystkim dla studentów przyjętych w rekrutacji uzupełniającej, ale i inni zainteresowani studenci też mogą wziąć w nim udział.

Webinarium odbędzie się w dniu 8 października 2020 r. w godz. 10.00–10.45.

Na webinarium można zapisać się na stronie:

(UWAGA! Należy być zalogowanym (prawy górny róg) i wybrać przycisk "Zapisz mnie").

Webinarium będzie rejestrowane, więc nawet osoby, którym ten termin nie odpowiada, też mogą się zapisać, bo po webinarium zostaną tam udostępnione nagrania, które będzie można sobie odtworzyć w dowolnym terminie.

Zachęcamy do skorzystania z tego webinarium.