Strona: Skorzystaj z możliwości krajowej wymiany studentów / Wydział Zarządzania

Skorzystaj z możliwości krajowej wymiany studentów

2019-03-05
, red.  Piotr Cyrek

Informujemy o możliwości udziału studentów PRz w wymianie krajowej na zasadach określonych w porozumieniu KRPUT, zgodnie z którym udział studenta w systemie MOSTECH (Program mobilności studentów polskich uczelni technicznych) jest dobrowolny i realizowany na podstawie pozytywnie zaopiniowanego przez dziekana Wydziału wniosku.

Studia w ramach systemu MOSTECH może podjąć student na 5 lub 6 semestrze studiów I stopnia oraz na 1, 2 lub 3 semestrze (o ile nie jest to ostatni semestr) studiów II stopnia.

Dziekan Wydziału może wyrazić zgodę na odbycie studiów poza uczelnią macierzystą, jeżeli student ma zaliczony bieżący semestr studiów (nie ma jakichkolwiek braków).

Zgłoszenia do udziału w systemie MOSTECH odbywa się w formie elektronicznej pod adresem: http://www.kaut.agh.edu.pl/mostech/wolne-miejsca/

Chętni, którzy wyrażą chęć studiowania na innych uczelniach w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 powinni zgłaszać się do dnia 26 kwietnia 2019 r., a chętni do studiowania  na innych uczelniach w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020 powinni zgłosić się do dnia 8 listopada 2019 r. do dziekanatu (pokój 121) w nowej części budynku S.