Strona: SKNKM Brief na I Konferencji Kół Naukowych „Via Carpatia” w Lublinie / Wydział Zarządzania

SKNKM Brief na I Konferencji Kół Naukowych „Via Carpatia” w Lublinie

2023-04-15
, red.  Ernest Dąbrowski, Sławomir Stec
H. Hall, J. Dyląg, E. Dąbrowski, G. Józefczyk, E. Nycz,

W dniach 29-31 marca 2023 r. na Politechnice Lubelskiej odbyła się Pierwsza Konferencji Kół Naukowych w ramach Politechnicznej Sieci Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Uczestnicy

W wydarzeniu brało udział po 5 najaktywniejszych kół z Politechniki Rzeszowskiej, Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Białostockiej. Jednym z uczestników z naszej uczelni, a jednocześnie jedynym reprezentantem Wydziału Zarządzania było Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Brief. Członkowie koła w następującym składzie - Ernest Dąbrowski, Gabriela Józefczyk oraz Julia Dyląg przedstawili prezentację na temat działalności własnego koła, oraz referat pt. „Social media jako narzędzie promocji instytucji branży bankowej”. Ponadto w komitecie naukowym konferencji obecne były opiekunki koła - dr Hanna Hall oraz mgr Ewelina Nycz.
W ramach wydarzenia odbyły się również warsztaty, w których uczestnicy mogli zgłębić swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizacji studenckich, oraz wymienić swoje doświadczenia na arenie ogólnopolskiej.

Politechniczna Sieć Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

W skład sieci Via Carpatia wchodzą trzy politechniki: Politechnika Białostocka, Politechnika Lubelska oraz Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza. Jej celem jest rozwój Regionów Polski Wschodniej i poszerzenie wiedzy z zakresu kształcenia, nauki i komercjalizacji, jak również promocja polskiej nauki jako filaru rozwoju społeczeństwa. Ideą przedsięwzięcia jest stworzenie międzyuczelnianego systemu umożliwiającego wymianę wiedzy i doświadczeń oraz przenikanie się potencjałów wśród studentów.