Strona: SKNKM Brief - VI Uczelniane Seminarium Naukowe Marketing Box - podsumowanie / Wydział Zarządzania

SKNKM Brief - VI Uczelniane Seminarium Naukowe Marketing Box - podsumowanie

2024-01-05
, red.  Łukasz Załucki; Jadwiga Nycz-Wróbel
SKNKM Brief - VI Uczelniane Seminarium Naukowe Marketing Box,

W dniu 20 grudnia 2023 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyło się VI Uczelniane Seminarium Naukowe „Marketing Box” zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” działające przy Wydziale Zarządzania. Tematem przewodnim był szeroko rozumiany marketing, a także możliwości jego zastosowania w wielu obszarach.

Tematyka i uczestnicy Seminarium

Podczas wydarzenia poruszone zostały następujące bloki tematyczne:

• Trendy w influencer marketing;
  • Real Time Marketing;
  • Aroma marketing;
  • Budowanie marki własnej;
  • Nowoczesne metody sprzedaży on-line;
  • Zrównoważony marketing;
  • Rola sztucznej inteligencji w marketingu.

Seminarium cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów Wydziału Zarządzania. Czynny udział brali także między innymi studenci z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Poza uczestnikami czynnymi wydarzenie przyciągnęło także spore grono słuchaczy, którzy z uwagą wysłuchali prezentacji każdego prelegenta.