Strona: Ruszyła nowa odsłona konkursów EY / Wydział Zarządzania

Ruszyła nowa odsłona konkursów EY

2019-10-18
, red.  Piotr Cyrek

Jak co roku konkursy EY to okazja do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego w prawdziwych biznesowych sytuacjach. Do tego atrakcyjne nagrody – nawet 30 000 PLN, kariera w firmie doradczej EY i wiele innych.

Wszystko to czeka na uczestników konkursów studenckich EY, do których zapisy rozpoczęły się wraz ze startem nowego roku akademickiego. Zostały one stworzone z myślą o studentach wszystkich lat studiów, dlatego udział w nich uda się połączyć z nawet najbardziej napiętym planem zajęć.

Na studentów zainteresowanych wyzwaniami na styku prawa i ekonomii czeka EYe on Tax, przygotowany przez doradców z zespołu Doradztwa Podatkowego i Kancelarii EY Law. Tym, którzy chcą wejść do świata wielkich transakcji, fuzji, przejęć i restrukturyzacji dedykowany jest konkurs EY Financial Challenger, przygotowany przez zespół Doradztwa Transakcyjnego EY.

Zapisy są otwarte tylko do 20 listopada: www.eykonkursy.pl
Potrzebujesz więcej informacji? Przyjdź w dniu 23 października 2019 r.  na EY DAY na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Już od godz. 10.00 w budynku S (Wydział Zarządzania), nieopodal sali S1 Twój ambasador będzie tam na Ciebie czekał!

Dowiesz się więcej na temat działalności EY - światowego lidera w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego i doradztwa transakcyjnego, a także obsługi prawnej. Firma wspiera studentów poprzez oferowanie praktyk i staży.