Strona: Rusza V edycja konkursu „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG" - MIP 2019 / Wydział Zarządzania

Rusza V edycja konkursu „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG" - MIP 2019

2019-10-07
, red.  Piotr Cyrek
Źródło: http://pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig/v-edycja

Rusza V edycja konkursu „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG" - MIP 2019 na projekt badawczo-rozwojowy dedykowany spółkom Grupy Kapitałowej PGNiG. Konkurs skierowany jest do studentów oraz doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych koncepcji projektów i rozwiązań z obszarów działalności GK PGNiG, która jako lider rynku gazowego w Polsce oraz firma intensywnie wspierająca działania badawczo-rozwojowe i innowacje technologiczne ceni świeże spojrzenie młodych adeptów świata nauki.

W roku bieżącym organizatorzy oczekują na pomysły w następujących obszarach tematycznych :

• Poszukiwanie, wydobycie węglowodorów;
  • Technologie wodorowe i biometanowe;
  • Ochrona środowiska;
  • Podziemne magazynowanie węglowodorów;
  • Big Data – zastosowania i nowe możliwości;
  • Pozyskiwanie metanu z węgla (CBM);
  • Robotyka i sztuczna inteligencja;
  • Media społecznościowe – możliwości dla sektora;
  • Nowe zastosowanie paliw gazowych;
  • Innowacyjne metody współpracy z klientem PGNiG;
  • Technologie poprawiające skuteczność cementowania odwiertów;
  • Wiercenia kierunkowe: wyzwania technologiczne;
  • Sieci gazowe

oraz w innych obszarach działalności i zainteresowań GK PGNiG, a także w związku z popularyzacją marki PGNiG.

Laureatom przyznawane są nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio: trzydziestu, dwudziestu i dziesięciu tysięcy złotych. Dodatkowo, każdy finalista ma szansę na zrealizowanie swojego pomysłu w PGNiG, otrzymując na ten cel nawet 400 000 zł. Kolejną zachętą jest możliwość wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonywać wyłącznie w formie elektronicznej na adres mailowy: konkursMIP@pgnig.pl, na załączonym formularzu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.11.2019 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora). Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem znaleźć można na stronie www.pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig lub dzwoniąc bezpośrednio do Organizatora, tj. Departamentu Badań i Rozwoju PGNiG SA, pod numer 022 106 40 12.