Strona: Rozpoczynamy rekrutację do Komitetu Organizacyjnego V Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju” / Wydział Zarządzania

2019-10-18
, red.  Piotr Cyrek

Zapraszamy studentów Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza do współpracy przy organizacji V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” (odbędzie się ona w dniach 30–31 marca 2020 r.). W poprzednich czterech edycjach Konferencji wzięło udział 760 uczestników (reprezentujących 43 ośrodki naukowe), 3400 studentów oraz blisko 13 000 internautów. Wśród uczestników gościliśmy 31 przedstawicieli administracji publicznej, a także 90 reprezentantów spółek energetycznych.

Poszukujemy osób:

• energicznych i chętnych do działania,
  • konsekwentnie i odpowiedzialnie realizujących powierzone zadania,
  • gotowych rozwijać umiejętności i kompetencje.

Możesz stać się częścią dynamicznego zespołu i wzmocnić swoją aktywnością zapał innych uczestników, a przy tym:

• nauczyć się działania w zespole,
  • nabyć cenne doświadczenie organizacyjne,
  • poznać w praktyce metody zarządzania,
  • zyskać nową wiedzę o ciekawych tematach ekonomicznych, społecznych i technicznych,
  • sprawdzić się w stawianiu czoła wyzwaniom,
  • spotkać ciekawych ludzi.

Dołącz do grona ludzi z pasją i wzbogać zespół swoimi pomysłami.

Zgłaszać się można do dnia 25 października 2019 r. u przewodniczącego komitetu organizacyjnego – dra Mariusza Ruszla, na adres e-mail: mruszel@prz.edu.pl

Zainteresowane osoby zostaną zaproszone na rozmowę.