Strona: Rozpoczęcie nowej edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi” / Wydział Zarządzania

Rozpoczęcie nowej edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi”

2017-10-30

28 października br. zainaugurowano studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie zasobami ludzkimi”, które są prowadzone przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania.

Rozpoczęcie zajęć odbyło się w obecności prof. dr. hab. Grzegorza Ostasza, kierownika CSP oraz dr Justyny Stecko, kierownika 6. edycji na tym kierunku studiów podyplomowych.