Strona: Rekrutacja na studia II stopnia (w tym na kierunek LOGISTYKA) do 14 lutego 2019 r. / Wydział Zarządzania

2019-01-10
Rekrutacja - logistyka

Do 14 lutego na Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja na studia II stopnia. Na chętnych czeka 18 różnych kierunków studiów, w tym dwa kierunki studiów prowadzonych w systemie dualnym.

Studia zaczną się od semestru letniego. Kandydaci planujący studia na wybranym kierunku muszą do 14 lutego zarejestrować się w systemie internetowej rekrutacji na stronie https://rekrutacja.prz.edu.pl i złożyć komplet wymaganych dokumentów.

Jeżeli chodzi o Wydział Zarządzania, to rekrutacja jest prowadzona na kierunku studiów: logistyka (studia stacjonarne i niestacjonarne).