Strona: Rekrutacja 2024 / Wydział Zarządzania

2024-06-11
, red.  Sławomir Stec
Rekrutacja 2024,

Od 1 czerwca 2024 r. trwa rejestracja kandydatów na studia w Systemie Internetowej Rekrutacji (SIR) Politechniki Rzeszowskiej.

Oferta Wydziału Zarządzania

Wydział Zarządzania oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne na następujących kierunkach:

Studia I-go stopnia:

Studia II-go stopnia:

Prowadzone przez nas kierunki od lat zajmują wysokie pozycje na listach rankingowych, w tym również w prestiżowym rankingu kierunków studiów Perspektywy, który bierze pod uwagę perspektywy zatrudnienia i wysokość zarobków absolwentów kierunku, potencjał akademicki, dydaktyczny i naukowy oraz stopień umiędzynarodowienia uczelni.

Dodatkowe informacje

Informacje o procesie rekrutacji na wszystkie kierunki Politechniki Rzeszowskiej, a także o tym, dlaczego warto wybrać PRz, co oferuje studentom Rzeszów oraz jakie kierunki studiów podyplomowych przygotowaliśmy dla naszych absolwentów, znajdziecie Państwo na stronie rekrutacji.

Terminy zapisów

Zapisy na studia będą prowadzone do dnia:

• Stacjonarne I stopnia – 15 lipca 2024 r. (do godz. 15:00)
  • Niestacjonarne I stopnia – 12 września 2024 r. (do godz. 15:00)
  • Stacjonarne II stopnia – 12 września 2024 r. (do godz. 15:00)
  • Niestacjonarne II stopnia – 12 września 2024 r. (do godz. 15:00)

Szczegółowy harmonogram znajduje się pod tym linkiem.

Szczegółowe informacje można uzyskać podczas dyżurów Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.

Serdecznie zapraszamy.