Strona: Rekomendacje dotyczące działań promocyjnych PRz opracowane przez Studentów WZ / Wydział Zarządzania

Rekomendacje dotyczące działań promocyjnych PRz opracowane przez Studentów WZ

2023-07-05
, red.  Magdalena Inglot
Rekomendacje dotyczące działań promocyjnych PRz opracowane przez Studentów WZ

Jak zaangażować studentów w działania marketingowe Politechniki Rzeszowskiej? Jaką strategię obrać przy prowadzeniu mediów społecznościowych? Jak dotychczasowe działania są odbierane? Czy reklama na autobusach to dobry pomysł? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poszukiwali nasi Studenci kierunku zarządzania podczas zajęć Zarządzanie Projektem Marketingowym.

O WYDARZENIU

W ramach zajęć, prowadzonych przez mgr Magdalenę Inglot, studenci pełnili role ekspertów. W mniejszych zespołach podjęli się opracowania rekomendacji dla czterech jednostek PRz. W pierwszej fazie nawiązali kontakt z koordynatorami zespołów ds. promocji, a następnie podczas spotkań omówili wyzwania i problemy, z jakimi borykają się te jednostki. Kolejnym etapem było generowanie pomysłów i opracowywanie rekomendacji. Wszystko to odbywało się zgodnie z metodykami zarządzania projektami. Podsumowaniem działań były prezentacje rekomendacji, które miały miejsce 14 czerwca 2023 r. W spotkaniu wzięli udział:

• dr inż. Dorota Głowacz-Czerwonka, prof. PRz, mgr Małgorzata Semik oraz inż. Anna Nieczaj z Zespołu ds. promocji i kontaktu ze szkołami Wydziału Chemicznego;
  • dr Iwona Wojciechowska z Zespołu ds. komunikacji z otoczeniem Wydziału Zarządzania;
  • mgr Andrzej Blahaczek oraz mgr inż. Filip Pezdan z Akademickiego Radia i Telewizji "Centrum".

Spotkanie to było okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń. Goście otrzymali rekomendacje, które będą mogli wykorzystać w swoich jednostkach, a Studenci zdobyli cenne doświadczenie. Dziękujemy Studentom za ich pracę. Najlepszym podsumowaniem wydarzenia są słowa naszych Gości: "praktycznie wszystkie pomysły są tak dobre, że mogą być już wdrożone"!