Strona: Radio Centrum - audycja z przedstawicielami Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Radio Centrum - audycja z przedstawicielami Wydziału Zarządzania

2022-05-31
, red.  Iwona Oleniuch
Uczestnicy audycji

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radia Centrum, podczas której rozmawiano o ofercie Wydziału Zarządzania. Polecamy ją zwłaszcza maturzystom obecnego i poprzednich roczników, zapraszając na studia pierwszego i drugiego stopnia, a także na studia podyplomowe.

Oferta kształcenia na Wydziale Zarządzania

Tematem audycji była przede wszystkim (choć nie tylko) oferta kształcenia na naszym wydziale:

Rekrutacja na wszystkie kierunki odbywa się poprzez System Internetowej Rekrutacji Politechniki Rzeszowskiej.

Z ofertą studiów podyplomowych można się zapoznać na stronie Centrum Studiów Podyplomowych. Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się poprzez podstronę SIR.

Pozostałe tematy

W trakcie audycji była mowa także m.in. o tym, że:

• na ćwiczeniach, projektach, warsztatach i zajęciach w laboratoriach uczymy w sposób praktyczny,
  • nasi absolwenci wracają do nas na kolejne stopnie i kierunki studiów, w tym na studia podyplomowe,
  • we wszystkich branżach istnieje obecnie ogromny deficyt umiejętności miękkich, a dokładnie tych uczymy na naszych kierunkach,
  • jako jedni z pierwszych – na przedmiotach takich jak influencer marketing, digital marketing, czy social media manager – pokazujemy jak praktycznie wykorzystać w firmach media społecznościowe,
  • firmy coraz bardziej doceniają znaczenie etyki i wartości w biznesie, dlatego przekazujemy studentom nie tylko wiedzę o tym jak osiągać zysk, ale także jak robić to w sposób etyczny, by budować zaufanie i lojalność klientów,
  • uczymy tego jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych (m.in. pandemia i wojna w Ukrainie) w kontekście życia organizacyjnego i na bieżąco dostosowujemy treści przedmiotów do tych wyzwań,
  • „nie samą nauką żyje student”, dlatego na wydziale wpieramy działalność wielu kół naukowych i organizacji studenckich, w których można zdobyć doświadczenie i szerokie kontakty z przedsiębiorstwami, zbudować przyjaźnie, współorganizować wydarzenia naukowe i ogromne imprezy studenckie (m.in. Juwenalia PRz).