Strona: Uroczyste posiedzenie Rady Biznesu Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Uroczyste posiedzenie Rady Biznesu Wydziału Zarządzania

2023-03-27
, red.  Jadwiga Nycz-Wróbel
Uroczyste posiedzenie Rady Biznesu Wydziału Zarządzania, fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 21 marca 2023 r., w ramach obchodów jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania odbyła się uroczysta sesja Rady Biznesu Wydziału Zarządzania. Rada Biznesu została powołana 23 stycznia 2013 r. W bieżącym roku przypada jubileusz 10-lecia jej powołania.

Poruszane tematy

Podczas posiedzenia omówiono zagadnienia dotyczące m.in.:

• Przedsięwzięć zaplanowanych do realizacji w ramach obchodów jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania;
  • Projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego;
  • Realizacji Strategii rozwoju Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na lata 2021-2028, w tym wybranych, strategicznych programów rozwojowych.

Dodatkowo przedstawiono propozycję zmian w programach studiów na rok akademicki 2023/2024. W tym zakresie zaprezentowano dwa nowe programy studiów: Inżynieria procesów biznesowych oraz Modern Management. Omówiono także koncepcję nowego kierunku studiów II stopnia na Wydziale Zarządzania, planowanego do uruchomienia w roku akademickim 2024/2025.