Strona: Przyjdź na wykład! Dowiedz się, jak dochodzić odszkodowań / Wydział Zarządzania

Przyjdź na wykład! Dowiedz się, jak dochodzić odszkodowań

2019-12-06
, red.  Piotr Cyrek

W dniu 12 grudnia 2019 r. (sala S-1, godz. 9.00) Władze Wydziału Zarządzania, opiekunowie oraz członkowie Koła Naukowego Ubezpieczeń zapraszają na wykład otwarty, który zorganizowany zostanie przy wsparciu PZU S.A.

Przedstawiciele KW Policji Wydziału Ruchu Drogowego, PZU SA  – Działu Likwidacji Szkód oraz radca prawny specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań zaprezentują praktyczne zagadnienia dotyczące możliwych problemów wynikających z sytuacji drogowych z udziałem kierowców, w których można dochodzić odszkodowań.

Dodatkowo dla uczestników wykładu przewidziano loterię fantową z nagrodami. Zapraszamy!