Strona: Project Management Day “Zmienność i trendy nowoczesnego świata: 2022” / Wydział Zarządzania

Project Management Day “Zmienność i trendy nowoczesnego świata: 2022”

2022-01-25
, red.  Natalia Bobik, Iwona Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. N. Bobik

W czwartek, 27.01.2022 r. o godzinie 12:00, rozpocznie się kolejne wydarzenie z cyklu "PM Day". Z uwagi na warunki pandemii, będzie ono miało formę zdalną, z wykorzystaniem platformy MS Teams (kod do zespołu: n7uhfjd).

Cele

Celami „PM Day” są: wymiana doświadczeń oraz dzielenie się naukowymi pasjami i wiedzą w następujących obszarach tematycznych:
- nowoczesne narzędzia w zarządzaniu projektami,
- e-commerce jako przyszłość handlu internetowego,
- współczesne wyzwania digital marketingu,
- trendy w zarządzaniu projektami,
- metaverse i jego zastosowanie,
- zarządzanie zespołem w czasach pandemii,
- wpływ pracy zdalnej na osiągane efekty.

Tematyka bieżącej edycji

Konferencja jest realizowana pod hasłem “Zmienność i trendy nowoczesnego świata: 2022”. Tematem przewodnim będą zmiany obserwowane w branży projektowej, ale też w obszarach marketingu, logistyki, czy technologii. Zwrócona zostanie także uwaga na trendy, które mogą mieć potencjalnie największy wpływ na wydarzenia 2022 roku.

"PM Day" podzielono na następujące bloki:

• 12:00-13:30 – I panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości.
  • 14:00-15:30 – II panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości.
  • 16:00-19:00 – Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa “Zmienność i trendy nowoczesnego świata: 2022”

Organizator

Wydarzenie jest organizowane cyklicznie przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami PROJECT 5, działające na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje oraz link do rejestracji na konferencję dostępne są na stronie wydarzenia.