Strona: "Project Inspire" spotkanie z praktykami / Wydział Zarządzania

2023-05-18
, red.  Wiktoria Podsiadła, Sławomir Stec
"Project Inspire" spotkanie z praktykami,

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami „Project 5” działające przy Zakładzie Zarządzania Projektami na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu PM Day - tym razem pod hasłem „Project Inspire”.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania oraz rozwojem osobistym. Zaproszeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, dostarczając przy tym cennych wskazówek.

Miejsce i termin

• 24 maja 2023 r.;
  • sala S.3 (budynek S, Wydział Zarządzania);
  • godz. 14:00 – 17.30.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na profilu społecznościowym koła.