Strona: Prof. dr hab. Marcin Jurgilewicz został powołany na członka Polskiej Komisji Akredytacyjnej / Wydział Zarządzania

2023-12-30
, red.  Sławomir Stec
Prof. dr hab. Marcin Jurgilewicz

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że dnia 28 grudnia 2023 r. Minister Nauki powołał Pana prof. dra hab. Marcina Jurgilewicza, Przewodniczącego Rady dyscypliny nauki o bezpieczeństwie na członka Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kadencję od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2027 r.

Polska Komisja Akredytacyjna stanowiąc niezależne gremium eksperckie, działa na rzecz doskonalenia jakości kształcenia w uczelniach publicznych i niepublicznych, aby w efekcie zapewnić absolwentom polskich szkół wyższych wysoką pozycję na krajowym i międzynarodowym rynku pracy, a także zwiększać konkurencyjność polskich uczelni jako instytucji europejskich.

Serdecznie gratulujemy powołania do Polskiej Komisji Akredytacyjnej, ponieważ jest to wyraz docenienia wiedzy, kwalifikacji oraz doświadczenia, jak również dowód ogromnego zaufania i szacunku, jakim Profesor Marcin Jurgilewicz od wielu lat cieszy się w całym środowisku akademickim.