Strona: Prezentacje specjalności dla studentów kierunków Zarządzanie i Bezpieczeństwo wewnętrzne / Wydział Zarządzania

2021-12-14
, red.  Iwona Oleniuch
Uczestnicy spotkania (widok monitora)

Wczoraj, tj. w poniedziałek, studenci kierunków Zarządzanie  oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne mieli możliwość zapoznania się z ofertą Wydziału Zarządzania PRz w zakresie specjalności proponowanych na I i II stopniu studiów.

Przebieg spotkania

Moderatorem spotkań, które odbyły się na platformie MS Teams, była prodziekan WZ ds. kształcenia, dr Justyna Stecko. Uczestniczyli w nich wszyscy opiekunowie aktualnie dostępnych specjalności oraz studenci.

Prezentujący pokrótce przedstawili:

• przyczyny utworzenia każdej specjalności,
  • programy kształcenia,
  • korzyści z wyboru danej oferty,
  • perspektywy zatrudnienia dla absolwentów.

Oferta dla kierunku Zarządzanie

Specjalności na I stopniu:

Specjalności na II stopniu:

Oferta dla kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne

Specjalności na I stopniu:

Specjalności na II stopniu:

Dodatkowe informacje

Studenci zainteresowani szczegółami oferty danej specjalności, mogą kontaktować się bezpośrednio z jej opiekunem, korzystając z czatu na platformie MS Teams lub z poczty e-mailowej. Nazwiska opiekunów podano po nazwach specjalności - link kieruje do wizytówki opiekuna, zawierającej jego dane kontaktowe.