Uroczysta inauguracja jubileuszowego 75. roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej była nie tylko symbolicznym rozpoczęciem nowego roku akademickiego, ale także okazją do wyróżnienia osób zasłużonych dla uczelni.
Podczas ceremonii wręczono krzyże zasługi oraz medale za długoletnią służbę, stanowiące dowód uznania za pracę, zaangażowanie i osiągnięcia. W gronie uhonorowanych znalazło się wielu pracowników Wydziału Zarządzania:
- Srebrny Krzyż Zasługi – dr hab. inż. Krzysztof Kud,
- Medal Srebrny za Długoletnią Służbę – dr Robert Dankiewicz, dr hab. Izabela Oleksiewicz, prof. PRz, dr inż. Agata Warmińska,
- Medal Brązowy za Długoletnią Służbę – dr inż. Paulina Bełch, dr inż. Dorota Borkowska, dr Elżbieta Kurzępa-Piękoś, mgr Katarzyna Wanat-Kuszek.
Odznaczenia wręczyli wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul oraz rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Piotr Koszelnik.
Uroczystość była ważnym momentem zarówno dla odznaczonych, jak i całej społeczności akademickiej Wydziału Zarządzania, podkreślając znaczenie pracy i poświęcenia kadry naukowej i administracyjnej dla rozwoju uczelni.