Strona: Pozytywna ocena kierunku finanse i rachunkowość / Wydział Zarządzania

Pozytywna ocena kierunku finanse i rachunkowość

2020-05-14

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 169/2020 z dnia 7 maja 2020 r. po zapoznaniu się z opinią II zespołu nauk społecznych prowadzącego działalność w zakresie dyscyplin: ekonomia i finanse, geografia społeczno­ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki o zarządzaniu i jakości, raportem zespołu oceniającego oraz stanowiskiem Uczelni, w sprawie oceny programowej na kierunku finanse i rachunkowość prowadzonym na Wydziale Zarządzania PRz na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim i drugiego stopnia o profilu praktycznym, wydało ocenę pozytywną ocenianego kierunku.

Prezydium PKA stwierdziło, że proces kształcenia realizowany na kierunku finanse i rachunkowość umożliwia studentom osiągnięcie założonych efektów uczenia się. Następna ocena programowa powinna nastąpić w roku akademickim 2025/2026.