Strona: Posiedzenie Rady Biznesu / Wydział Zarządzania

2022-11-23
, red.  Tadeusz Olejarz
Pracownicy WZ i członkowie Rady Biznesu, fot. A. Surowiec

W dniu 15 listopada 2022 r. odbyło się drugie w tym roku plenarne spotkanie Rady Biznesu działającej przy Wydziale Zarządzania.

O spotkaniu

Cykliczne spotkanie jest szansą na omówienie planowanych działań, okazją do weryfikacji celowości tych zamierzeń oraz sposobnością na skonfrontowanie oczekiwań przedsiębiorców z możliwościami i celami strategicznymi Wydziału Zarządzania, który jest otwarty na współpracę udostępniając przedsiębiorcom swój dorobek naukowy i usługi doradcze, a główną platformą kontaktową z gospodarką jest Rada Biznesu.

Temat obrad

Podczas posiedzenia dyskutowano na temat obecnej i przyszłej współpracy reprezentowanych firm i Wydziału Zarządzania, a szczególną uwagę poświęcono możliwości realizacji wspólnych projektów badawczych czy też konieczności kształcenia studentów w kierunku określonych potrzebami firm. Spotkanie było także świetną okazją do zaprezentowania oferty badawczej jednostek Wydziału.

Zaproszonych Gości poinformowano o zbliżającym się jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania, na który serdecznie zaproszono.