Strona: olitechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego / Wydział Zarządzania

Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

2022-11-12
, red.  Justyna Stecko, Kinga Oszust
Od lewej: prof. Zbigniew Pater, prof. Marta Kosior-Kazberuk, prof. Piotr Koszelnik w obecności ministra edukacji i nauki prof. Przemysława Czarnka, fot. K.Krzysiak (PL)

Od 2 listopada 2022 roku studenci pierwszego roku studiów I stopnia mogą wziąć udział w bezpłatnych, dodatkowych zajęciach, które pozwolą uzupełnić wiedzę z zakresu: informatyki, wiedzy o społeczeństwie, matematyki oraz podstaw przedsiębiorczości. Zajęcia finansowane są w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA  im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

O programie

Sieć Politechniczna Via Carpatia, utworzona została przez trzy Politechniki: Politechnikę Białostocką, Politechnikę Lubelska oraz Politechnikę Rzeszowską. Program zakłada merytoryczne wsparcie studentów z przedmiotów, które na studiach stanowią kontynuację szkoły ponadpodstawowej.