Strona: Półfinał XI Konkursu Wiedzy Finansowo – Bankowej / Wydział Zarządzania

2023-01-30
, red.  Mirosław Sołtysiak
XI Konkurs Wiedzy Finansowo – Bankowej,

W dniu 26 stycznia 2023 r. odbył się półfinał XI Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej organizowanego pod patronatem JM prof. dra hab. inż. Piotra Koszelnika. Obecna edycja konkursu odbyła się na platformie MsTeams. Do półfinału konkursu zostało zakwalifikowanych 28 studentów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w eliminacjach. Uczestnicy półfinału mieli do rozwiązania test składający się z 75 pytań, który pozwoli na wyłonienie 10 finalistów.

Partnerzy Konkursu

Partnerami Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej są: Fundacja Warszawski Instytut Bankowości, Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem oraz Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej.

Organizator

Organizatorem Konkursu jest Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości (Wydział Zarządzania) we współpracy z Kołem Naukowym Finansów i Zarządzania.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest dr inż. Mirosław Sołtysiak.