Strona: Podziękowanie władz Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Podziękowanie władz Wydziału Zarządzania

2020-08-31

Rok akademicki 2019/2020 był czasem szczególnych wyzwań. Koronawirus pokrzyżował szyki wszystkim i postawił ludzi na całym świecie przed nowymi zagrożeniami i wyzwaniami. Także nauczyciele, uczniowie, studenci musieli się zmierzyć z innymi niż dotychczas technikami, metodami i formami nauki. Dzięki odpowiedzialności i obowiązkowości całej społeczności Wydziału Zarządzania udało się doprowadzić zajęcia, egzaminy, obrony prac do końca.
Od 1 września 2020 r. zmieniają się władze rektorskie Politechniki Rzeszowskiej. Następują również zmiany kadrowe władz dziekańskich na poszczególnych wydziałach.
Dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz – ustępujący dziekan Wydziału Zarządzania, dziękując w imieniu swoim i ustępujących prodziekanów za współpracę w roku akademickim 2019/2020 zaprasza do obejrzenia filmu podsumowującego miniony rok akademicki, życząc równocześnie nowym władzom WZ wielu sukcesów w zarządzaniu Wydziałem.