Strona: Podsumowanie PM Day “Project Inspire” / Wydział Zarządzania

Podsumowanie PM Day “Project Inspire”

2023-05-31
, red.  Wiktoria Podsiadła, Sławomir Stec
PM Day “Project Inspire”,

24 maja 2023 r. odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu PM Day - tym razem pod hasłem „Project Inspire”.

Cel wydarzenia

PM Day "Project Inspire" to wydarzenie mające na celu zainspirowanie i dostarczenie cennych informacji z zakresu zarządzania projektami. Wydarzenie odbyło się na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej  im. Ignacego Łukasiewicza i przyciągnęło liczne grono uczestników zainteresowanych tematyką zarządzania oraz rozwoju osobistego.

Tematyka

W trakcie wydarzenia organizatorzy mieli okazję gościć pięciu prelegentów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Podczas prelekcji zostały poruszone takie tematy jak: monitorowanie rynku pracy, zarządzanie projektami IT, zarządzanie zespołem rozproszonym, wolontariat w PMI oraz osiąganie sukcesu poprzez skuteczne zarządzanie samym sobą.

Dzięki obecności przedstawicieli firmy Deloitte, uczestnicy mieli także możliwość zapoznania się z ofertą firmy oraz zdobycia informacji na temat procesu rekrutacyjnego.

PM Day "Project Inspire" stanowił platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Informacje na temat kolejnych wydarzeniach organizowanych przez SKN Project 5, można dowiedzieć znaleźć w mediach społecznościowych.