Strona: Podsumowanie II Seminarium Zakładu Zarządzania Projektami / Wydział Zarządzania

Podsumowanie II Seminarium Zakładu Zarządzania Projektami

2023-12-29
, red.  Magdalena Inglot, Jadwiga Nycz-Wróbel
II Seminarium Zakładu Zarządzania Projektami,

W dniu 15 grudnia 2023 r. odbyło się II Seminarium Zakładu Zarządzania Projektami. Wydarzenie to zgromadziło naukowców oraz doktorantów z obszaru dyscypliny nauk o zarządzaniu i jakości, którzy mogli wymieniać się wiedzą oraz dzielić doświadczeniami.

Uczestnicy Seminarium

W wydarzeniu, którego gospodarzem był Zakład Zarządzania Projektami, wzięli udział przedstawiciele Katedry Finansów, Bankowości i Rachunkowości, Zakładu Zarządzania Przedsiębiorstwem, Zakładu Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności, a także Katedry Procesu Zarządzania z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Seminarium było realizowane w formule hybrydowej.

O wydarzeniu

Seminarium zostało podzielone na 3 panele:

• prezentacje koncepcji badań realizowanych przez samodzielnych pracowników naukowych,
  • prezentacje koncepcji habilitacji,
  • prezentacje koncepcji doktoratów.

W ramach każdego wystąpienia uczestnicy mogli zapoznać słuchaczy z obecnie prowadzonymi aktywnościami naukowymi. Po każdym panelu zaplanowano czas na dyskusję, której celem była pomoc w wyznaczaniu kierunków realizacji aktualnych oraz przyszłych badań.