Strona: PM Day "Zmienność i trendy Nowoczesnego świata: 2024" / Wydział Zarządzania

PM Day "Zmienność i trendy Nowoczesnego świata: 2024"

2023-12-02
, red.  Wiktoria Podsiadła, Sławomir Stec
PM Day "Zmienność i trendy Nowoczesnego świata: 2024",

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami Project 5 serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu PM Day — tym razem pod hasłem “Zmienność i trendy nowoczesnego świata: 2024”.

Wraz z zaproszonymi prelegentami, będzie okazja porozmawiać o zaistniałych zmianach w branży projektowej, ale też marketingowej, logistycznej, czy technologicznej. Zostaną również podsumowane nadchodzące trendy, które mogą mieć największy wpływ na branżowe wydarzenia w 2024 roku. Podczas eventu nie zabraknie cennych wskazówek oraz ciekawych prelekcji doświadczonych ekspertów według poniższej agendy:

• Olga Ziemińska: "Integracja podejść kaskadowego i zwinnego jako trend zarządzania projektami na przykładzie branży projektowo-inżynieryjnej",
  • Maciej Chrzanowski: "Rozwój w rzeczywistości AI, czyli jak rozwijać kompetencje w erze nadprodukcji informacji",
  • Marcin Drozd: "Co spotka PM'a po studiach na rynku pracy i co zrobić, aby aż tak nie bolało".

Organizatorzy zachęcają do udziału studentów oraz wszystkich zainteresowanych proponowaną tematyką. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Wydarzenie rozpocznie się w dniu 04.12.2023 r. o godzinie 10:30 w sali P.24 (budynek Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury). Szczegółowe informacje znajdują się na profilu społecznościowym.

Serdecznie zapraszamy!