Strona: Plebiscyt "Nowin" na nauczyciela na medal / Wydział Zarządzania

Plebiscyt "Nowin" na nauczyciela na medal

2018-09-25
, red.  Piotr Cyrek

Trwa – zorganizowana przez redakcję Gazety Codziennej „Nowiny” –  druga edycja plebiscytu „Nauczyciel na medal” odbywająca się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego – Władysława Ortyla, Wojewody Podkarpackiego – Ewy Leniart, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Anny Schmidt-Rodziewicz – posłanki do Sejmu RP. Organizatorzy chcą docenić pedagogów, którzy zjednują sobie uczniów perfekcjonizmem, cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Wspaniałych pedagogów, z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy. Plebiscyt odbywa się w czterech kategoriach: 1. Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej; 2. Nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjalnych (z wyłączeniem edukacji wczesnoszkolnej); 3.  Nauczyciele szkół ponadpodstawowych; 4. Nauczyciel akademicki.

Można już głosować na wcześniej zgłoszonych przez różne osoby (najczęściej uczniów czy studentów) kandydatów, wśród których z Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej są: dr Małgorzata Polinceusz, dr Robert Dankiewicz, mgr Michał Kościółek, dr hab. Grzegorz Lew, prof. PRz, dr Mariusz Ruszel.

Szczegóły plebiscytu w Gazecie Codziennej „Nowiny”.