Strona: PILNY komunikat dziekana Wydziału Zarządzania dla studentów WZ / Wydział Zarządzania

PILNY komunikat dziekana Wydziału Zarządzania dla studentów WZ

2020-03-16
fot. Arkadiusz Surowiec

Uprzejmie proszę, aby ze względu na wzrastające zagrożenie epidemiologiczne wszystkie sprawy, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu z dziekanatami i władzami Wydziału załatwiać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie w godzinach pracy dziekanatów.

Wszelkie sprawy studenckie proszę również zgłaszać drogą elektroniczną lub telefonicznie do dziekanatów bez osobistego stawiennictwa.

Równocześnie informuję, że zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 12 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie studiów elektroniczne legitymacje studenckie, których ważność została potwierdzona w pierwszym semestrze roku akademickiego 2019/2020, zachowują ważność do dnia 31 maja 2020 r.

Przypominam, że trwa zdalnie prowadzony proces dydaktyczny, w którym jesteście Państwo zobowiązani uczestniczyć zgodnie z przyjętą przez wykładowcę formą kształcenia na odległość. Dlatego też proszę Państwa o śledzenie na bieżąco informacji pojawiających się na skrzynkach mailowych, stronie Wydziału itp.

Dziekan Wydziału Zarządzania

dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz