Strona: V Konferencja Metodyczna „Kształtowanie nawyków żywieniowych młodzieży – edukacja w zarządzaniu zdrowiem społecznym” / Wydział Zarządzania

2023-12-19
, red.  Sławomir Stec
Konferencja: „Kształtowanie nawyków żywieniowych młodzieży – edukacja w zarządzaniu zdrowiem społecznym”,

11 grudnia 2023 r. odbyła się V edycja Konferencji Metodycznej z Cyklu „Oblicza zarządzania”, pt.: „Kształtowanie nawyków żywieniowych młodzieży – edukacja w zarządzaniu zdrowiem społecznym”, która została zorganizowana przez Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza we współpracy z Ligą Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki w Rzeszowie. Wydarzenie to stanowiło istotny punkt w kalendarzu edukacyjnym regionu, skupiając uwagę na ważnych kwestiach dotyczących ochrony przyrody i nowoczesnych metod nauczania.

Cel konferencji

Celem konferencji, jak co roku, było promowanie nowoczesnych metod nauczania oraz podnoszenie świadomości związanej z ochroną przyrody. Uczestnicy mieli okazję do uczestniczenia w różnorodnych panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz prelekcjach prowadzonych przez wybitnych specjalistów i ekspertów w dziedzinie ochrony środowiska.

O wydarzeniu

W wydarzeniu wzięło udział 55 osób, w tym nauczyciele z przedszkoli, szkół podstawowych i średnich oraz uczelni wyższych.

Konferencja była objęta honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty - Małgorzaty Rauch, co podkreśla jego znaczenie i prestiż w sektorze edukacyjnym. Wydarzenie było platformą wymiany doświadczeń, wiedzy oraz najlepszych praktyk w dziedzinie edukacji ekologicznej i ochrony przyrody.

Organizatorzy wyrazili zadowolenie z przebiegu konferencji i podziękowali wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz wkład w rozwój edukacji ekologicznej. Wyrażono również nadzieję na dalszą owocną współpracę i już teraz zapraszano do udziału w przyszłorocznej, szóstej edycji konferencji.

Komitetowi organizacyjnemu przewodniczył dr hab. inż. Krzysztof Kud, prof. PRz.