Strona: Otwarty Wykład "ZUS dla Studenta" organizowany przez SKN "ASSETS" / Wydział Zarządzania

Otwarty Wykład "ZUS dla Studenta" organizowany przez SKN "ASSETS"

2024-04-08
, red.  Julita Zimnicka, Sławomir Stec
Otwarty Wykład "ZUS dla Studenta",

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "ASSETS" przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej organizuje wyjątkowe spotkanie edukacyjne poświęcone tematyce ubezpieczeń społecznych. Wykład pt. "ZUS dla Studenta" poprowadzi Pani Alicja Kochanowicz-Grabuś, Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie funkcjonowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Wydarzenie skierowane jest do studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat praw i obowiązków związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o systemie ZUS, korzyściach wynikających z ubezpieczeń, a także o tym, jak młode osoby mogą skutecznie planować swoją przyszłość związaną z ubezpieczeniami społecznymi.

Kluczowe informacje o wydarzeniu

• Data: 15 kwietnia 2024 roku
  • Godzina: 14:00
  • Miejsce: Sala S.3, Budynek S, Wydział Zarządzania PRz

Zachęcamy do darmowego udziału w wykładzie wszystkich studentów i osoby zainteresowane.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do edukacji i zdobycia cennych informacji, które mogą okazać się kluczowe w Waszym dalszym życiu zawodowym i prywatnym. Czekamy na Was!