Strona: Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt.: „Zarządzanie i Turystyka XXI wieku” / Wydział Zarządzania

2023-03-16
, red.  SKNBT "Tuptuś"
Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt.: „Zarządzanie i Turystyka XXI wieku”,

Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki „Tuptuś” działające na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową pt.: „Zarządzanie i Turystyka XXI wieku”

Termin i miejsce konferencji

Konferencja odbędzie się 30 marca 2023 roku w budynku "S" Politechniki Rzeszowskiej, przy ulicy Powstańców Warszawy 10. Rozpoczęcie obrad przewidziano na godzinę 10.00. Konferencja będzie realizowana w formie hybrydowej, dlatego istnieje możliwość uczestnictwa w trybie zdalnym za pośrednictwem MS Teams.

Tematyka konferencji

Konferencja jest skierowana do studentów wszystkich uczelni wyższych, którzy zainteresowani są tematyką zarządzania oraz turystyki. Wydarzenie ma na celu wymianę doświadczeń społeczności studenckiej oraz podzielenie się naukowymi pasjami i wiedzą w następujących obszarach tematycznych:

• Współczesny kierunek turystyki,
  • Niestandardowe formy podróżowania,
  • Podróż - formy komunikacji oraz poziom bezpieczeństwa,
  • Digitalizacja rynku turystycznego,
  • Reklama i promocja w podróży,
  • Media społecznościowe w branży turystycznej,
  • Transport globalny,
  • Nowoczesne rozwiązania w branży logistycznej,
  • Logistyka w turystyce,
  • Planowanie oraz organizacja podróży,
  • Systemy zarządzania w branży turystycznej,
  • Przedsiębiorstwa zyskujące na podróżowaniu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegóły na temat wydarzenia znajdują się na profilu społecznościowym organizatora.

Serdecznie zapraszamy.