Strona: Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Zielone możliwości biznesu” / Wydział Zarządzania

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Zielone możliwości biznesu”

2024-06-06
, red.  Wiktoria Podsiadła, Sławomir Stec
Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Zielone możliwości biznesu”,

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami Project 5 serdecznie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową “Zielone możliwości biznesu”.

Miejsce i data wydarzenia

Data: 17 czerwca 2024 roku
Platforma: MS Teams (kod do zespołu: cronqdh)

Tematyka konferencji

Tematyka wydarzenia skupia się na zrównoważonym rozwoju i innowacyjnych zielonych rozwiązaniach biznesowych. Konferencja ma na celu wymianę doświadczeń, dzielenie się naukowymi pasjami i wiedzą w następujących obszarach tematycznych:

• Strategie implementacji ekologicznych inicjatyw w organizacjach,
  • Ekoodpowiedzialne opakowania,
  • Zielona logistyka,
  • Analiza zachowań konsumenckich i preferencji dotyczących produktów przyjaznych środowisku,
  • Projektowanie i produkcja maszyn minimalizujących wpływ na środowisko,
  • Koncepcja zero waste w przemyśle mody,
  • Wpływ transformacji energetycznej na rynek pracy,
  • Zielone obligacje.

Kalendarium wydarzenia

• 13.06.2024, godz. 23:59 - zamknięcie zgłoszeń na Konferencję (udział czynny),
  • 15.06.2024 - opublikowanie harmonogramu Konferencji,
  • 17.06.2024, godz. 14:00 - start Konferencji (kod MS Teams: cronqdh).

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem.

Zachęcamy do darmowego udziału biernego lub czynnego zarówno studentów, jak i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia.