Strona: Oferta praktyk/staży studenckich w firmie PHOENIX CONTACT E-Mobility Sp. z o.o. / Wydział Zarządzania

Oferta praktyk/staży studenckich w firmie PHOENIX CONTACT E-Mobility Sp. z o.o.

2022-10-28
, red.  Kinga Oszust, Paweł Dobrzański
Budynek PHOENIX CONTACT E-Mobility Sp. z o.o., źródło: PHOENIX CONTACT E-Mobility Sp. z o.o.

Firma PHOENIX CONTACT E-Mobility Sp. z o.o. zaprasza chętnych studentów na bezpłatne staże/praktyki.

O firmie

Jesteśmy światowym liderem na rynku komponentów, systemów i rozwiązań w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki i automatyki. Historia firmy sięga 1923 roku a pierwsze przedsiębiorstwo powstało w miejscowości Essen w Niemczech. Obecnie główna siedziba Phoenix Contact znajduje się w Bloomberg.

Phoenix Contact E-Mobility w Rzeszowie – Nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w Parku Naukowo – Technologicznym ‘Rzeszów – Dworzysko’ posiada powierzchnię 15 tyś m²

Oferujemy szeroką gamę produktów dla prężnie rozwijającego się rynku elektromobilności, wykorzystywanych zarówno do infrastruktury, jak i do interfejsu ładowania pojazdów. W Phoenix Contact E-Mobility w Rzeszowie produkujemy elementy infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych, takich jak:

• Kable ładowania AC
  • Gniazda do stacji ładowania AC
  • Ładowarki naścienne
  • Gniazda ładowania pojazdu

Staż/praktyka w PHOENIX CONTACT E-Mobility Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo oferuje studentom staże/praktyki, w trakcie których można zyskać praktyczną wiedzę i doświadczenie, które mogą zaprocentować w przyszłej pracy zawodowej.

Kontakt do firmy

Kontakt mailowy: nliberska@phoenixcontact.com